BIODIVA

Re-creating Niche ©

Creative BEAUTY hunter

Biodiva garancie

 

VÝBER PRODUKTOV

 Každý produkt, ktorý je k dispozícii na Biodiva bol predmetom prísneho výberu, kde sa preskúmalo jeho zloženie, efektívnosť, jeho kvalita a angažovanosť voči životnému prostrediu danej značky.

 Každý opis produktu  obsahuje informácie ohľadom značky, produktu, jeho celkového zloženia, ako aj účinky, ktoré ponúkajú jednotlivé značky. Našim cieľom je byť čo najviac transparentný a vzdelávať našich klientov.

 Biodiva vám prináša garanciu z nákupu kvalitných produktov, zdravých a rešpektujúcich životné prostredie.

 Naše produkty bio kozmetiky neobsahujú:

Parabény, silikóny, minerálny olej, škodlivé konzervanty, deriváty petrochémie, sú bez syntetického parfumu a farbív, bez fenoxyetanolu, bez geneticky modifikovaných ingrediencií. Samozrejmosťou je, že nie sú testované na zvieratách.

 

BEZPEČNÁ PLATBA

Biodiva ponúka platbu tromi spôsobmi: Prevodom na účet, dobierkou alebo systémom Paypall

Úhrada platobným systémom PAY PAL

PayPal je zabezpečený medzinárodný platobný systém, ktorý môžete využiť na uhradenie Vašich objednávok.
Po potvrdení objednávky budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu platobného systému PayPal. V tomto prípade ide o najbezpečnejšiu platbu cez internet. Platba sa uskutočňuje cez zabezpečené dátové spojenie. Pri objednávaní produktov,  vyberte možnosť platby cez PayPal. Vyplňte požadované údaje a budete presmerovaný na zabezpečenú stránku paypal.com. Ďalej postupujte podľa inštrukcií.  

 

GARANCIA ÚSCHOVY OSOBNÝCH ÚDAJOV

Všetky informácie, ktoré nám odkomunikujete sú striktne dôverné.  Informácie, ktoré od vás získavame, vám ušetria čas v momente objednávky alebo pri vašej budúcej návšteve. Kedykoľvek môžete pozmeniť vase údaje, ktoré sú chránené heslom a menom podľa vášho výberu. Osobné údaje a zvlášť e mail adresy,  nie sú predmetom  predaja, výmeny s inými obchodmi. Pri zrušení vašich osobných údajov je potrebné nám poštou adresovať  list na: Klientský servis Biodiva, Silvana s.r.o., ŠLN 28 Brezno, 977 01, kde napíšete svoje meno a adresu alebo nás informovať e mailom.