BIODIVA

Re-creating Niche ©

Creative BEAUTY hunter

Eko postoj

V súčastnosti existuje viac ako 100 000 chemických zložiek, ktoré sú používané na Európskom trhu. Veľké množstvo týchto substancií je inkorporovaná do denných produktov. Cieľom je ponúknuť určitú funkciu (odolnosť voči baktériám, zmena farby, vône, textúry a iné mechanické a chemické vlastnosti)

Prečo sa teda používajú tieto chemické substancie v krémoch, šampónoch, farbách na vlasy, sprchových géloch, detských olejov?

Chemické ingrediencie predstavujú lacnú náhradu prírodných komponentov,  kde prírodné zložky sú zdravé a majú lepšie vlastnosti.

Biodiva preto odporúča používať bio kozmetiku (rozdiel medzi prírodnou a bio), ktorá je lepšia pre našu pokožku a životné prostredie.

Biodiva vyberá výrobcov s dôrazom na výrobcov z Európy, ktorých produkty sú certifikované  ako BIO,  oficiálnou organizáciou, ktoré zodpovedá za certifikovanie. Títo výrobcovia používajú výlučne vysoké množstvo bio ingrediencií a prírodné konzervanty v produktoch.

 

                            Bio koncept                                                             Eko postoj

 

                            Bio efektivita                                                           Bio kvalita

 

Bio koncept

Biodiva starostlivo vyberá výrobcov, ktorých všetky produkty sú certifikované oficiálnou inštitúciou. Preto, módne a kozmetické produkty sú z prírodných zložiek a neobsahujú ingrediencie petrochemického priemyslu (minerálne oleje, parafinum), sú bez silikónov, PEG, bez geneticky modifikovaných ingrediencií, bez syntetických vôní, bez ingrediencií zo zvierat, phenoxyethanolu a chemických konzervantov.

Navyše, všetky výrobky sú testované  na ľuďoch ohľadom deklarovanej efektivity.

Biodiva sa rozhodla ponúknuť produkty, ktoré obsahujú bio ingrediencie  vysoko nad minimálnou vyžadovanou hranicou.


Ingrediencie prírodného pôvodu – do 100% a priemerne 99%

Bio Ingrediencie -  do 100%  a priemerne 95%

 

 

Eko postoj

Biodiva sa snaží rešpektovať životné prostredie a minimalizuje svoj ekologický dopad na Zem. Napriek tomu, že je nutné dovážať dané výrobky, snažíme sa používať spôsob dopravy, ktorý minimalizuje dopad na životné prostredie, ako aj  uprednostniť  výrobcov z Európskeho priestoru.

Sme presvedčení, že používaním bio produktov, sa zaistí lepší dopad na planétu. (Existuje lepší spôsob ako ostať krásny)

 

Bio efektivita

Biodiva ponúka vysoko kvalitné produkty, ktoré sú dermatologicky testované. Obsahujú vysoké  percento bio ingrediencí, ktoré sú veľmi dobre tolerované na každom type pokožky.

Biodiva participuje každý deň na zlepšovaní kvality vášho života.

 

Bio kvalita

Biodiva ponúka produkty, ktorých vôňa je 100% prírodná s ultra jemnou textúrou.